AKCJA KARNET ZA KREW I CZEKOLADĘ ;)

przez FCE / środa, 18 Grudzień 2013 / Opublikowano w Newsy

AKCJA KARNET ZA KREW I CZEKOLADĘ ;)

Regionalny Punkt Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Elblągu oraz Elbląski FightClub organizują akcję zatytułowaną „Karnet na siłownie za krew i czekoladę”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy piątek (tj. 20.12 br.) do Elbląskiego punktu krwiodawstwa mieszczącego się przy ulicy Generała Józefa Bema 80 od godziny 7 do 12 na oddawanie krwi. Każdy kto w tym dniu odda krew w Elbląskim punkcie krwiodawstwa oraz przyjdzie w tym samym dniu do FightClubu znajdującego się przy ulicy Malborskiej 91 otwartym od godziny 8 do 22 z zaświadczeniem oraz otrzymaną czekoladą otrzyma od nas karnet o wartości 120 zł. Warunkiem otrzymania karnetu będzie okazanie zaświadczenie o oddaniu krwi oraz przekazania nam otrzymanej czekolady po oddaniu krwi. Karnet ten można aktywować do 2 stycznia 2014 i będzie ważny przez cały miesiąc. Dodatkowym atutem jest fakt iż karnet może być sprezentowany innej osobie, wówczas prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby, której karnet ma być wręczony.

Czekoladę, którą otrzymamy od Państwa wraz z tą uzyskaną za oddanie krwi zawodników MMA i K-1 zaniesiemy w najbliższy poniedziałek do Domu Dziecka w Elblągu. Liczymy na wysoką frekwencję w oddawaniu krwi i tym samym zapraszamy wszystkich mikołajowych dawców po odbiór karnetów.

Zespół FightClubu życzy wszystkim zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Tweets